Červen 2012

Nééé :(

30. června 2012 v 21:44 | Sabsa

Sakra zasekly se mi Programi takže dessign a ostatní obědnávky musíjou počkat...Taťka to skusí zítra spravit takže doufám že nevadí.No a tady máte aspon Winx love pet panenku Bloom na obědnání za 399 zde:

WINX Love & Pet panenka Bloom


Vaše Sabsa

Můj pejsek julie u babičky

26. června 2012 v 9:42 | Sabsa
Nemohla jsem odolat♥
Tentokrát v červeném svetýrku :-)
Brou noc...
pššt... spinkám :-)
... sladké sny :-*
...
... a chci, chci, chci si hrááát!jinak dávám ještě new tapetku no wallpaper winx

Pro hanku k narozkám

24. června 2012 v 10:21 | Sabsa |  na přání

Hanka měla včera narozeniny takže vše nej a tady máš dáreček

Klik na dáreček

Volný dess 3

21. června 2012 v 20:00 | Sabsa |  Design
Tak nudila sem se a potila proč??Protože zítra máme výzo a já sem nervózní když budou 3 dvojky dostanu Monster high nefera de nile už jí máma má ale skovanou a pokud 4 dvojky prodá ji!!!ACh jo držte palce at to sou 3 dvojky :o) zítra ráno napíšu dyby něco končíme dřív se školou cosik máme ve škole a oni tam cosik budou bourat jupí...
Tady ten desss:
Pravidla:
1)Nebudeš kopírovat
2)Nebudeš pokládat za svoje
3)uvedeš zdroj od koho sis to obědnala
Souhlas??
Tak tady máte:
1)Přezdívka
2)blog
3)sme sb?(pokud ne můžete taky)
4)Chceš na email poslat okraje atd..??
5)chceš dess nastavit?
6)Souhlasíš z pravidli
pokud ne tak rači nic nepište a já si vás hlídám
Tady dess

Layla má narozeniny!!

15. června 2012 v 21:47 | Sabsa |  Layla/Aisha
A zase layla má narozeniny!!
takže mám dáreček
klikni
Tady dáreček číslo jedna pro Lucie Hurtová htělas dáreček pro layla tak tady je
1 č.

a tet mé neboli ode mně
2 č.
Vše nej Winxko Laylo!!


New dess června

15. června 2012 v 21:29 | Sabsa |  Design

Ahoj tak sem rychle dodělala design z plážovou roxy mně se líbí dala jsem si dvě hodiny záležet

Spojenost:100
Spokojenost:98/100
Název:Winx roxy beach
Náhled

Néé Moje nej winxka měla narozky a já zapoměla!!

15. června 2012 v 20:56 | Sabsa |  Roxy

Už zase sem zapoměla na narozky winxky a to tentokrát mé nej!!!!To se nedá omluvit!!sorry že řvu ale jak by ste se cítili vy kdyby ste zapoměli na vaši nej winxku a její narozky??No prostě vše nej Roxynko jeti 19 let??Přesně nwm ale narozky měli 9.června tak vše nej!!

Dáreček klikni na něho

Novinky novinky!!

15. června 2012 v 20:09 | Sabsa |  Pop Pixie//Pixie
AHoj tak zase se ozývám moc tu nejsem víte už bude výzo no na to se netěším ale spíše ta lepší stránka Prázdniny!!!
Takže vím novinky od katie něco o pixies pryže nějaká lenka(sorry nwm kdo to je :D)Psala barandově zprávu ohledně Pixies a oni odepsali:

Dobrý den,
děkujeme za zajímavý podnět, který jsem předala kolegům z programového oddělení.
S pozdravem a přáním hezkého dne
Super že??
a určitě bude

Mám FB

8. června 2012 v 20:45 | Sabsa |  Blog a já

Ahoj zase se ozývám no podle nadpisu mám FB a je to Roxy Winxka proč zrovna tak?Protože Roxy je má nej winxka a vždycky bude to vám řekne klidně Natali :D dneska ve škole dobrý a co vy, no rači se budu týkat tématu o tom co chci mluvit takže tady odkaz:

A víte že harmonix jedna z přeměn v 5 serii bude nwm asi po letních prázdninách u nás?Kdesik sem to četla no nic tak dobrou noc pp


Jupíí

7. června 2012 v 19:26 | Sabsa |  Blog a já

Mám novinku tu už víte od Katie♥ ale co už

3 a 4 serie winx bude na barandově hned po prázdninách!!♥Nemůžu se dočkat a vy?A ještě něco 5 serie ta bude taky na barandově!!Barandov ji má předplacenou super že!!??A co dál??Film bude možná taky ale nejsem si jistá ale pokud bude tak se určo radostí zabiju!!Co na to vy?


Po výletě+Tecna info

2. června 2012 v 11:10 | Sabsa |  Tecna

AHoj tak podle nadpisu po výletě no výlet byl skvělí sorry že jsem nenapsala hned dělala jsem ikonu pro Bloom89 a popisky na přání....No jinak jak se vám daří atd...Mě dobře no co známky??Tak u mě docela fajn Tady něco o tecně


TECNA


Tecna je Vílou technologie a čerpá energii ze všech technologických a energetických zdrojů. Je z celé skupiny nejvzdělanější a vyniká ve všech vědeckých předmětech.

tecna

Společenský a rodinný původ:

Tecna pochází ze Zenitu, technologického království, kde se všechno soustředí na vědecký pokrok. Její rodiče do ní vkládají velké naděje a Tecna se chce stát nejlepší vílou technologie. Co se týče technologií, její království je z celé Magické dimenze nejvyspělejší; je to svého druhu nový svět, v němž hraje hlavní roli věda, kterou tamní obyvatelé považují za to nejdůležitější. Díky tomu získávají stále nové schopnosti.

Zvláštní charakteristiky:

Výborná znalost vědy pomáhá Tecně sestrojovat přístroje, jejichž pomocí dostává sebe i své přátele z průšvihů. Je velice sebevědomá a vždycky ví, co chce a co nechce, ačkoli to občas její přátele trochu štve. Je tak velmi štědrá a když si někdo z jejích blízkých něco přeje, dokáže ho překvapit nějakým neobyčejným vynálezem, ze kterého mají všichni velkou radost. Hodně spoléhá na vědu a na logiku, což jí někdy brání v prožívání pocitů, ale ke skupině zjevně chová velkou náklonnost.

Je velice cílevědomá a hrdá na svůj původ, což ji žene pořád výše a kupředu; je přesvědčena, že zná správnou odpověď na každou otázku a silně pociťuje tíhu odpovědnosti za to, že má ve všech směrech vynikat.

Chyby a slabiny:

Tecna je velice puntičkářská, chodí všude včas a nesnáší, když na ni lidé musejí čekat. Nikdy nepociťuje příliš velké vzrušení nebo úzkost, protože její pocity jsou omezené. Protože je tak puntičkářská, je vždycky velice dobře upravená, ačkoli její upravenost se hodně liší od Flořiny - je podstatně víc strohá.

Protože se z celé skupiny nejvíce věnuje technologiím, vlastní nejvíc technologicky vychytaných přístrojů. Díky tomu je velice trendy. Není však tak přitažlivá jako Stella.